DREAM ÖZEL

Sezonun ilk ‘%100 Açık Sahne’si!

Sezonun ilk ‘%100 Açık Sahne’si!

Gazeteci Tolga Akyıldız, garajistanbul’da gerçekleştireceği “%100 Açık Sahne” etkinliğinde 7. kez ünlü isimleri ağırlıyor.

%100 Açık Sahne'yi genç gruplara ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Tolga Akyıldız konuklarına yine unutulmaz bir müzik gecesi yaşatacak.

%100 Açık Sahne’yi onurlandıracak müzisyen ve gruplar arasında akustik özel performansıyla Bulutsuzluk Özlemi; İskender Paydaş ve konukları; Türkçe rap ikonu Ceza; pop rock kulvarında efsane hitlerin yaratıcısı Gripin;  “Adana İşi” filmindeki rolüyle de dikkat çeken Aylin Aslım; elektro rock’çımız Bedük; Yazar Tuna Kiremitçi’nin grubu Atlas; Mavi Sakal’ın eski solistlerinden Tibet Ağırtan; ünlü Televizyoncu ve Yazar Yekta Kopan’ın gitaristliğini üstlendiği Ters Takla gibi önemli isimler yer alıyor.

Bağımsız ve alternatif kulvarlarda ses getiren isimlerden; 123 adlı grubundan sonra Lara Di Lara projesiyle Dilara Sakpınar; Türkçe rock’ın genç ve yetkin gruplarından Neyse; yurtdışı kariyerleriyle göz dolduran The Away Days; ilk albümleriyle ses getiren Ahmet Beyler ve Ozan Ekici’ninse %100 Açık Sahne’ye özel performansları merakla bekleniyor.

Başka yerde göremeyeceğiniz 14 özel performansa tanıklık etmek ve müziğin birleştirici gücüyle şarkılar söylemek için garajistanbul'da buluşalım!

#yüzdeyüzaçıksahne #müzikbirleştirir