%100 Açık Sahne’den Sezona Merhaba!

%100 Açık Sahne’den Sezona Merhaba!

17 Ekim Çarşamba akşamı; gazeteci Tolga Akyıldız, 18. kez gerçekleştireceği “%100 Açık Sahne” etkinliğinde ünlü isimleri IF Performance Hall Beşiktaş’ta ağırlamaya hazırlanıyor.

MANGA, FATMA TURGUT, MELEK MOSSO, MELİKE ŞAHİN, AYÇA ŞEN; İREM CANDAR VE SİMGE PINAR IF BEŞİKTAŞ’TA…

 

17 Ekim Çarşamba akşamı; müzik sektörünün önde gelen isimlerinden gazeteci Tolga Akyıldız, 18. kez ge​rçekleştireceği “%100 Açık Sahne” etkinliğinde ünlü isimleri bir kez daha IF Performance Hall Beşiktaş’ta ağırlamaya hazırlanıyor.

 

%100 Açık Sahne’de; maNga, FATMA TURGUT, MELEK MOSSO, MELİKE ŞAHİN, AYÇA ŞEN; İREM CANDAR VE SİMGE PINAR gibi değerli müzisyenler sahne alacak. Müdavimlerinin ‘Tek gecelik festival’ olarak nitelendirdiği %100 Açık Sahne'yi yeni, yetenekli isimlere ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Tolga Akyıldız unutulmaz bir müzik buluşmasına yine IF Beşiktaş’ta ev sahipliği yapacak.

 

Bugüne kadar sahnesinde 150’yi aşkın müzisyeni ağırlayan ve müzik sektörüne yeni isimler kazandırmayı misyon edinmiş %100 Açık Sahne​'nin başka yerde tanık olamayacağınız sürpriz performanslarını izlemek için 17 Ekim Çarşamba akşamı IF Beşiktaş’ta buluşalım. Çünkü #yuzdeyuzaciksahne 'de #muzikbirlestirir ...

 

Etkinlik biletleri; IF Performance Hall Beşiktaş, Leman Kültür Beşiktaş ve Biletix’ten temin edilebilir.