FRNDzz Academy başvuruları başladı!

FRNDzz Academy başvuruları başladı!

Müzik ile ilgilenen amatör ya da profesyonellerin müziğini geniş kitlelere duyurabilmesini sağlamak amacıyla düzenlenen FRNDzz Academy 2019 başvuruları başladı.

2015 yılında bir grup DJ adayı tarafından İstanbul’da kurulan ve ilk yılında Miller tarafından düzenlenen Soundclash yarışmasında 4 finalist, 1 Türkiye şampiyonu ve 1 dünya şampiyonu çıkartan, 2017 yılında aynı yarışmada 2 yarı finalist ve 1 Türkiye şampiyonu çıkartarak başarısını sürdüren FRNDzz, ikinci kez bir DJ yarışması düzenliyor. FRNDzz Academy 2019’a katılmak isteyenler hazırladıkları seti 30 Kasım 2018 Cuma günü saat 23.59’a kadar www.frndzzacademy.com internet sitesinde bulunan başvuru formu aracılığıyla göndererek yarışmaya katılabilirler.

 

Yarışmacıların demoları birbirinden değerli jüri üyeleri Begüm Tanrıverdi, İlker Aksungar, İskender Karfakis, Ömür Sarı, Serhat Özdalgıç ve Ufuk Özgönül tarafından değerlendirilecek. Ayrıca FRNDzz Academy 2019'a başvuranlar arasından seçilecek 12 yarışmacı Türkiye’nin en önemli DJ’lerinin katılımıyla gerçekleştirilecek workshoplara katılma hakkına sahip olacak.

 

Sen de müziğini geniş kitlelere duyurabilmek istiyorsan 30 Kasım 2018 Cuma günü saat 23.59’a kadar www.frndzzacademy.com’dan başvuru yapmayı unutma!

 

Katılım koşulları ve detaylı bilgi için: www.frndzzacademy.com

Sence Hangisi?

{{question.Title}}