Housekeeper Podcast Contest 2019 başvuruları başladı!

Housekeeper Podcast Contest 2019 başvuruları başladı!

House müzik ile ilgilenen amatör veya profesyonellerin müziğini geniş kitlelere duyurabilmesini sağlamak amacıyla Red Bull’un desteğiyle bu sene dördüncüsü düzenlenen Housekeeper Podcast Contest 2019 başvuruları başladı.

2011 yılından bu yana dünyaca ünlü isimlere ev sahipliği yaptığı partiler düzenleyen, podcast serileri yayınlayan, radyo programı hazırlayan ve sanatçılarla sergiler düzenleyen Housekeeper, dördüncü kez podcast yarışması düzenliyor. Housekeeper Podcast Contest 2019’a katılmak isteyenler hazırladıkları seti 24 Mayıs 2019 Cuma günü saat 23.59’a kadar www.housekeeper.com.tr internet sitesinde bulunan başvuru formu aracılığıyla göndererek yarışmaya katılabilirler.

 

Yarışmacıların house müzik ve türevlerini içeren setleri birbirinden değerli jüri üyeleri Akman Akgül, Barış Akpolat, Demir Uyanık, Eda Solmaz, İlker Aksungar, İskender Karfakis, Sinan Arsan, Ufuk Özgönül ve Uğur Altıntaş tarafından değerlendirilecek. Jüri değerlendirmesinin ardından belirlenecek Housekeeper Podcast Contest 2019 finalistleri ve jüri üyeleri 15 Haziran 2019 Cumartesi günü The Game’de düzenlenecek finalde tüm setleri puanlayacak ve kazanan yarışmacı belirlenecek.

 

Ayrıca tüm yarışmacılar Türkiye’nin en önemli DJ’leri ile Ankara ve İstanbul’da gerçekleşecek workshoplara katılma hakkı kazanacak.

 

Sen de müziğini geniş kitlelere duyurabilmek istiyorsan 24 Mayıs 2019 Cuma günü saat 23.59’a kadar www.housekeeper.com.tr’den başvuru yapmayı unutma!

 

Katılım koşulları ve detaylı bilgi için: www.housekeeper.com.tr