Housekeeper Podcast Contest 2018!

Housekeeper Podcast Contest 2018!

House müzik ile ilgilenen amatör ya da profesyonellerin müziğini geniş kitlelere duyurabilmesini sağlamak amacıyla düzenlenen Housekeeper Podcast Contest 2018’e başvurular başladı.

2011 yılından bu yana dünyaca ünlü isimlere ev sahipliği yaptığı partiler düzenleyen, podcast serileri yayınlayan, radyo programı hazırlayan ve sanatçılarla sergiler düzenleyen Housekeeper, üçüncü kez podcast yarışması düzenliyor. Housekeeper Podcast Contest 2018’e katılmak isteyenler hazırladıkları seti 25 Mayıs 2018 Cuma günü saat 23.59’a kadar www.housekeeper.com.tr internet sitesinde bulunan başvuru formu aracılığıyla göndererek yarışmaya katılabilirler.

 

Yarışmacıların house müzik ve türevlerini içeren setleri birbirinden değerli jüri üyeleri Can Tanca, Eda Solmaz, Gökçe Özer, İlker Aksungar, İskender Karfakis, Oben Budak, Sezer Uysal, Sinan Arsan, Sine Büyüka ve Ufuk Özgönül tarafından değerlendirilecek. Jüri değerlendirmesinin ardından setlerin 1 Haziran 2018 Cuma günü saat 23.59’a kadarki dinlenme ve beğeni sayısı da eklenerek kazanan yarışmacı belirlenecek.

 

Ayrıca tüm yarışmacılar Türkiye’nin en önemli DJ’leri tarafından Ankara, İstanbul ve İzmir’de gerçekleşecek workshoplara katılma hakkına sahip olacak.

 

Sen de müziğini geniş kitlelere duyurabilmek istiyorsan 25 Mayıs 2018 Cuma günü saat 23.59’a kadar www.housekeeper.com.tr’den başvuru yapmayı unutma!

 

Katılım koşulları ve detaylı bilgi için: www.housekeeper.com.tr